Lääne-Eesti parim turismitegu 2019 ja Lääne-Eesti parim turismiarendaja 2019 konkurss

Ootame kandidaate Lääne-Eesti parimate tegijate ja tegude tunnustamiseks. Tunnustamise eesmärk on tõsta Lääne-Eesti regiooni kui turismipiirkonna tuntust ja mainet ning tunnustada ja motiveerida turismiettevõtteid ja -organisatsioone.

– Kategooriasse AASTA TURISMITEGU (objekt, sündmus, ettevõte, koostöö, projekt, turundustegu vms) ootame nominente, kes on eriliselt silma paistnud ajavahemikul september 2018 august 2019.

– Kategooriasse LÄÄNE-EESTI PARIM TURISMIARENDAJA (objekt, sündmus, juriidiline ettevõte, eraisik, võrgustik vms) ootame nominente, kes on juba pikaajaliselt eriliselt silma paistnud järjepideva arenguga, kes on kaasa aidanud Lääne-Eesti kui turismiregiooni tuntusele ja on alati avatud koostööle erinevate osapooltega.

Konkursi korraldajaks on MTÜ Lääne-Eesti Turism koostöös maakondlike turismiorganisatsioonidega.

Tähtaeg kandidaadi esitamiseks on 31.08.2019 kell 00:00. Kandidaadi ülesseadmiseks peab eelnevalt olema nomineeritava nõusolek.

Esitatud ettepanekud vaatab läbi komisjon, mis koosneb MTÜ Lääne-Eesti Turismi, erialaliitude (Maaturism, EHRL, ETFL, SPA Liit) ja EAS-i esindajatest. Mõlemas kategoorias antakse välja üks auhind – võitjale. Sobivate kandidaatide puudumisel on komisjonil õigus vastava kategooria auhinda mitte välja anda.

Vaata SIIT, kes on olnud varasemad Lääne-Eesti parimad!

Regiooni parimaid tunnustatakse Eesti Turismikonverentsi raames Haapsalus, 26. septembril 2019!