Projekti Nature Access to All infostendi eksponeeritakse augustis ja septembris Kuressaares ja Haapsalus

Projekti “Nature Access to All” raames on ligipääsetavaks muudetud 14 loodusturismi ala Eestis, Lätis ja Soomes. Millised neist jäävad Lääne-Eesti piirkonda?

Lääne-Eesti piirkonnas on erivajadusega inimestele muudetud ligipääsetavaks mitmed kalastuskohad Saaremaal, Palivere terviserajad, Matsi sadama puhkeala ja parandatud liikumispuudega inimeste võimalusi Pärnu rannas. Samuti on Paralepa randa lisandunud uued invatualetid.

Uutest looduse kogemise võimalustest saab rohkem nii lugeda kui  vaadata ja kuulata projekti raames valminud infostendilt. Lisaks tekstile ja fotodele on info esitatud punktkirjas ning telefoniga QR-koodi skaneerides saab loodusradadest täpsema ülevaate vaadates ja/või kuulates tutvustvaid lühivideoid. Videod on ühtlasi viipekeele tõlkega.

Infostend on kuni augusti lõpuni eksponeeritud Kuressaare kesklinnas, vahetult raamatukogu kõrval. Alates septembrist saab  projekti raames ligipääsetavaks muudetud objektidega tutvuda Haapsalus. Stend asub promenaadi veerel, mille kõrval on Haapsalu Neuroloogiline Rehabilitatsioonikeskus ning mängu- ja tegevuspark liikumispuudega inimestele.

Ligipääsetavad loodusrajad leiab www.looduseleligi.ee